Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn bladwijzers
© 2022 Revive.nl
Lezen: 16 christenen delen het evangelie in Alphen aan den Rijn: getuigenissen op een rij
Delen
Log in
Aa
ReviveRevive
Aa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn bladwijzers
    • Voeg nieuw evenement toe
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
Revive > God in Nederland > 16 christenen delen het evangelie in Alphen aan den Rijn: getuigenissen op een rij
God in Nederland

16 christenen delen het evangelie in Alphen aan den Rijn: getuigenissen op een rij

Dick van den Bos Gepubliceerd 6 april 2021
Delen
4 min leestijd
Delen

Zestien christenen – onder leiding van evangelist Ferry van der Marel – gingen afgelopen weekend het evangelie delen in Alphen aan de Rijn. Daar kwamen bijzondere getuigenissen uit voort, waaronder mensen die Jezus aannamen. We zetten een selectie van de getuigenissen op een rij.

  • Een Poolse jongen opende zijn hart voor Jezus en bad een gebed met ons en ontving het eeuwige leven.
  • Er liep een stel langs. Ze bleven stilstaan om te lezen wat er op de banner stond. We vroegen aan de man of hij misschien rugklachten had. Hij vertelde dat dit klopte. We vertelden hem dat dit vaak komt omdat mensen beenlengteverschil hebben. De man vertelde ons dat hij inderdaad beenlengteverschil had. Na gesproken te hebben in de naam van Jezus kwamen zijn benen weer netjes gelijk.

    De man ging staan en vertelde wel wat verbetering te voelen. Hierna legden we hem de handen op en spraken we nog twee keer volledige genezing uit. Alle pijn verdween! De man vertelde niets met het geloof te hebben. We konden toch het een en ander met hem delen. De vrouw die bij hem was geloofde wel. Ze namen een getuigenisboekje in ontvangst en vervolgden hun weg.
  • Twee meiden openden hun hart voor Jezus en gaven hun gegevens om verder geholpen te worden.
  • Een vrouw was nieuwsgierig naar wat we aan het doen waren. We kwamen in gesprek en de vrouw vertelde in bepaalde principes van de Bijbel te geloven. Ze had alleen nare dingen meegemaakt vroeger in de kerk. We hadden een goed gesprek en de vrouw nam een getuigenisboekje in ontvangst.
  • We hadden weer een aantal kisten met Bijbels bij ons in allerlei talen. Velen werden er uitgedeeld. 
  • Een man nam een Armeense Bijbel in ontvangst. Even later kwam hij terug om nog een Bijbel te vragen voor zijn broer.
  • We hadden ook wat mooie gesprekken met moslims. Een broeder van ons heeft veel kennis van de koran waardoor hij veel kon delen.
  • Twee zussen van ons hadden tasjes bij zich met daarin een raadsel, een Johannesevangelie en een zakje paaseitjes. Alle 50 zakjes werden vaak dankbaar in ontvangst genomen.
  • In een gesprek met een man vertelde hij met het geloof te zijn opgevoed en zei ook veel Bijbelkennis te hebben. Toch dacht hij dat zijn redding afhankelijk was van zijn goede werken. We mochten het evangelie aan hem uitleggen.
  • Ook een Nederlandse jongeman opende zijn hart voor het goede nieuws en nam Jezus aan.
  • In een heel lang gesprek met een jongedame konden we heel veel delen en mochten we ook voor haar bidden. Ze werd diep geraakt en ook zij opende haar hart voor Gods Liefde. We mochten meelopen naar de instelling waar ze woonde. Onderweg kwamen we nog een jongedame tegen en ook zij opende haar hart voor Jezus.
  • Drie jongeren waren ook erg geinteresseerd en baden een gebed met ons.
  • De politie kwam nog vragen wat we aan het doen waren. Ze hadden namelijk een melding gehad over onze banner in de Arabische taal. Iemand vertrouwde het niet wat we aan het doen waren en had de politie gebeld. We konden veel getuigen voor de politie en ze vonden het prima wat we aan het doen waren. Eén van hen bleek zelfs een broeder te zijn.

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Dick van den Bos 6 april 2021
Deel dit artikel
Facebook TwitterEmail Print
Delen
Vorig artikel De rekening is betaald
Volgend artikel Mark Rutte Vierde kabinet Rutte bijna onmogelijk na boycot CU-leider Segers

Blijf verbonden

7.5k Volgers Like
979 Abonnees Abonneren

Populaire artikelen

Cassandra en Maud komen uit New Age en zien ‘massabekeringen’ in Nederland: “Laatst stond er een heksenkring op de stoep”
Waarom is tongentaal belangrijk en hoe ontvang je het?
Johan & Brenda Toet op podium tijdens event in Ede
Wat een weekend met Johan & Brenda Toet: 20 mensen hebben Jezus aangenomen, 100 mensen zijn gedoopt en velen genezen en bevrijd!
Het geheim van het wachten op de Heer: “Jouw gepraat is vaak de grootste hindernis”
//

Het is ons verlangen dat onze lezers ‘revived’ worden en Jezus nog meer liefhebben en Hem met passie zullen volgen.

ReviveRevive
Volg ons

© 2022 Revive.nl

  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Inschrijven!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit ons laatste nieuws, video's, podcasts etc..

Afmelden op elk gewenst moment.

Removed from reading list

Ongedaan maken
Welkom terug!

Log in op uw account

Account aanmaken Wachtwoord vergeten?