Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn bladwijzers
© 2022 Revive.nl
Lezen: Christelijke FvD-sympathisanten over uitspraak Baudet dat christendom ‘voor losers is’: “Klopt niet helemaal”
Delen
Log in
Aa
ReviveRevive
Aa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn bladwijzers
    • Voeg nieuw evenement toe
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
Revive > Nieuws > Christelijke FvD-sympathisanten over uitspraak Baudet dat christendom ‘voor losers is’: “Klopt niet helemaal”
Nieuws

Christelijke FvD-sympathisanten over uitspraak Baudet dat christendom ‘voor losers is’: “Klopt niet helemaal”

Dick van den Bos Gepubliceerd 20 oktober 2022
Delen
2 min leestijd
Delen

Forum voor Democratie-leider Thierry Baudet heeft voor opschudding gezorgd in met name het christelijk, conservatieve kamp door zich te sympathiseren met het heidendom. Het christendom noemt hij een ‘religie voor losers’ met een ‘ideologie van zwakkelingen.’ “Altijd maar dat kruis, het lijden, en je andere wang toekeren. Ik heb meer met de heidense mindset van strijden en overwinning.”

Voor de mensen die al een hekel aan Baudet hadden was dit natuurlijk ‘koren op de molen.’ Hoe reageren echter de conservatievelingen die sympathiek staan tegenover veel van de ideeën van Baudet? Het Nederlands Dagblad benaderde ondernemers en opiniemakers Rutger van den Noort en Cor Verkade.

Van der Noort geeft aan dat hij de laatste maanden al langer zijn bedenkingen heeft bij de koers van Baudet en deze uitspraak bewijst het volgens hem. Hij ziet de uitspraak echter als een compliment voor het christendom. “Genade is in de realiteit van de wereld iets ‘loserigs’, maar voor christenen is het juist de kern van hun geloof. In die zin adresseert Baudet iets wat klopt, maar omdat het niet in zijn eigen wereldbeeld past, geeft hij het label ‘loser’ mee.”

Zakenman Cor Verkade was jarenlang lid van FVD, maar heeft het lidmaatschap een half jaar terug opgezegd. Hij verhuurt nog altijd wel kantoorruimte aan de partij in Amsterdam. Ook hoopt hij dat het conservatisme in andere gedaante weer voet aan de grond krijgt. Hij vertelt dat Baudet het christendom niet voldoende begrijpt. “Paulus legt het heel duidelijk uit: als ik zwak ben, dan ben ik machtig. Dat bijzondere van het christelijk geloof is voor niet-christenen moeilijk te begrijpen.”

“Zijn uitspraken doen me zeer. Eerder gaf Baudet aan dat hij geprobeerd had christen te worden, maar dat het niet lukte. Zijn nieuwe analyse van het christelijk geloof verbaast mij daarom.”

Klik hier om het hele artikel te lezen.

Baudet heeft gelijk. Het Christendom is voor ‘losers’. Ik ben er 1 van. Hallelujah!

‘Hoewel Hij gekruisigd is door zwakheid, leeft Hij toch door de kracht van God. Ook wij zijn immers zwak in Hem, maar zullen ten opzichte van u leven met Hem, door Gods kracht.’ – 2 Korinthe 13:4 https://t.co/KgYZeLj8bh

— Don Ceder (@DonCeder) October 18, 2022

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Dick van den Bos 20 oktober 2022
Deel dit artikel
Facebook TwitterEmail Print
Delen
Vorig artikel Zielenwinnaar en oprichter van ‘Naar House’ Gerard Grimbergen (72) overleden
Volgend artikel Krachtige boodschap van Wim Hoddenbagh in voorbereiding op Presence in Veenendaal: “Wetteloosheid sluit de liefde altijd uit”
Laat een reactie achter Laat een reactie achter

Geef een antwoord Reactie annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.

Blijf verbonden

7.5k Volgers Like
979 Abonnees Abonneren

Populaire artikelen

Voorganger Bert de Haan raakte zeven jaar geleden zijn bediening kwijt. “Ik zie hoe God herstelt en alle dingen nieuw maakt”
Waarom is tongentaal belangrijk en hoe ontvang je het?
Tim Meijer: “Ik kan best eigenwijs zijn, maar ik heb mijn hele bedrijf overgegeven aan God”
Frits Rouvoet en Annelies van Til zittend aan een tafeltje
Frits en Annelies staan symbool voor ‘out of the box’ denken in prostitutiewereld: “Hotels zijn blij dat we er zijn voor escortdames”
//

Het is ons verlangen dat onze lezers ‘revived’ worden en Jezus nog meer liefhebben en Hem met passie zullen volgen.

ReviveRevive
Volg ons

© 2022 Revive.nl

  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Inschrijven!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit ons laatste nieuws, video's, podcasts etc..

Afmelden op elk gewenst moment.

Removed from reading list

Ongedaan maken
Welkom terug!

Log in op uw account

Account aanmaken Wachtwoord vergeten?