Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Over ons
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Evenementen
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn bladwijzers
© 2022 Revive.nl
Lezen: Doopdienst in openlucht in Kampen, ex-satanist getuigt: “Ik schopte tegen het geloof aan en vloekte, nu houd ik van God en van Jezus”
Delen
Log in
Meldingen Toon meer
Laatste artikelen
Frits Rouvoet en Annelies van Til zittend aan een tafeltje
Frits en Annelies staan symbool voor ‘out of the box’ denken in prostitutiewereld: “Hotels zijn blij dat we er zijn voor escortdames”
PREMIUM
Peter Scheele met een pet op
ONGEZOUTEN – Waarom de naam Israël soms voor christenen gebruikt wordt in het Eerste Testament
Nieuws
Tim Meijer: “Ik kan best eigenwijs zijn, maar ik heb mijn hele bedrijf overgeven aan God”
Dagelijks leven
Joke Buis laat publiek haar van dichtbij kennen met intieme concertreeks
Nieuws
Binnen de VPE heeft in de afgelopen periode veel interne verzoening plaatsgevonden: “We hebben gehuild op onze knieën, omdat we Gods hart voelden”
God in Nederland
Aa
ReviveRevive
Aa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Evenementen
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
Revive > God in Nederland > Getuigenissen > Doopdienst in openlucht in Kampen, ex-satanist getuigt: “Ik schopte tegen het geloof aan en vloekte, nu houd ik van God en van Jezus”
Getuigenissen

Doopdienst in openlucht in Kampen, ex-satanist getuigt: “Ik schopte tegen het geloof aan en vloekte, nu houd ik van God en van Jezus”

Dick van den Bos Published 13 juni 2022
Delen
2 min leestijd
Delen

In Kampen hield Christengemeente De Rivier zondag een doopdienst in de openlucht. Onder een stralende zon werden vier mensen gedoopt, waaronder een ex-satanist.

“Afgelopen week was een hel”, vertelt hij. “Ik heb aan de rand van de dood gestaan en wilde er een einde aan maken. Voor ik bekeerd was, had ik een heel ander leven. Ik leefde in duisternis. Ik droeg omgekeerde kruisen, luisterde black metal, schopte tegen het geloof aan en vloekte veel. Ik was een satanist en wou niet meer leven. Hier voor mij ligt de afscheidsbrief die ik schreef.”

De inhoud daarvan deelde hij ook op Facebook. Een bekende van hem reageerde daarop dat hij zijn problemen misschien wel bij God kwijt kon. Zo kwam hij bij de Alpha Cursus terecht waar hij uiteindelijk tot bekering kwam.

Als statement van zijn nieuwe leven in God verbrandt hij tijdens zijn getuigenis ter plekke de afscheidsbrief. “Nu laat ik mij straks dopen. Ik houd van God en ik houd van Jezus en van jullie allemaal.”

Nieuw leven
Een andere man die zich laat dopen, schiet vol emoties als hij zijn getuigenis vertelt: “Na een jarenlange zoektocht heeft mijn hart Jezus gevonden en is mijn verlangen om vandaag in Zijn Naam gedoopt te worden, een verlangen om verlost te worden van mijn zwarte verleden en met Hem op te staan in een nieuw leven.”

Kijk hier de bijzondere doopdienst met getuigenissen terug:

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Dick van den Bos 13 juni 2022
Deel dit artikel
Facebook TwitterEmail Print
Delen
Vorig artikel Anouk spreekt tijdens haar bruiloft Malieveld veel over God en geloof: “Ik bad bijna elke dag om een zielsverwant”
Volgend artikel Evangelisatieacties en aanbidding in openlucht in Assen en Hoogezand: “Velen overtuigd door de Heilige Geest”
Laat een reactie achter Laat een reactie achter

Geef een antwoord Reactie annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.

Blijf verbonden

7.5k Volgers Like
979 Abonnees Abonneren

Populaire artikelen

De 5 kenmerken van Geestvervuld spreken
Man koopt kerken in Drenthe op als voorbereiding op mogelijke opwekking
Richard Klomp
Richard en Jannie delen hun lessen na dertig jaar voorgangerschap: “Het stond bol van wonderen, maar ook bij tegenslagen bleven we kijken naar Jezus”
‘De hel is echt’: onvergevingsgezindheid bracht deze priester in de hel en wat hij zag is schokkend
//

Het is ons verlangen dat onze lezers ‘revived’ worden en Jezus nog meer liefhebben en Hem met passie zullen volgen.

ReviveRevive
Volg ons

© 2022 Revive.nl

  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Inschrijven!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit ons laatste nieuws, video's, podcasts etc..

Afmelden op elk gewenst moment.

Removed from reading list

Ongedaan maken
Welkom terug!

Log in op uw account

Account aanmaken Wachtwoord vergeten?