Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Over ons
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Evenementen
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn bladwijzers
© 2022 Revive.nl
Lezen: Elf tieners laten zich spontaan dopen tijdens zomerkamp: “We noemen het een Youth Revival!”
Delen
Log in
Meldingen Toon meer
Laatste artikelen
Frits Rouvoet en Annelies van Til zittend aan een tafeltje
Frits en Annelies staan symbool voor ‘out of the box’ denken in prostitutiewereld: “Hotels zijn blij dat we er zijn voor escortdames”
PREMIUM
Peter Scheele met een pet op
ONGEZOUTEN – Waarom de naam Israël soms voor christenen gebruikt wordt in het Eerste Testament
Nieuws
Tim Meijer: “Ik kan best eigenwijs zijn, maar ik heb mijn hele bedrijf overgeven aan God”
Dagelijks leven
Joke Buis laat publiek haar van dichtbij kennen met intieme concertreeks
Nieuws
Binnen de VPE heeft in de afgelopen periode veel interne verzoening plaatsgevonden: “We hebben gehuild op onze knieën, omdat we Gods hart voelden”
God in Nederland
Aa
ReviveRevive
Aa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Evenementen
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2022 Revive Europe
Revive > God in Nederland > Elf tieners laten zich spontaan dopen tijdens zomerkamp: “We noemen het een Youth Revival!”
God in Nederland

Elf tieners laten zich spontaan dopen tijdens zomerkamp: “We noemen het een Youth Revival!”

Tirza de Jong Published 12 augustus 2021
Delen
4 min leestijd
Delen

Bij een ‘SummerCamp’ van City Life Church Den Haag werden deze zomer maar liefst elf tieners en ook nog twee mensen van de leiding gedoopt. “Het was een bijzondere tijd. Veel kinder- en tienerlevens zijn veranderd door de grootheid, liefde en kracht van God”, schrijft een van de medewerkers. “De doopdienst was ook nog eens ongepland.”

“Tieners die tongentaal ontvangen, tieners die elkaar de handen opleggen en de wonderen onder hun handen zien gebeuren. Dopelingen, ontelbare getuigenissen aan het einde van het kamp, meer vrijheid in Jezus en meer liefde voor Hem. We noemen het met ons team een Youth Revival!”

Het was een waar feest en zoals ze zelf op Facebook beschreven: ‘feest in de hemel’. Iedere jongere vertelde kort en duidelijk waarom hij/zij ervoor koos om voor Jezus te leven. Hieronder hebben we een aantal van deze prachtige getuigenissen voor je uitgelicht:

 1. “Het was totaal niet mijn plan om me te laten dopen, maar woensdag is alles veranderd. Ik heb God voor de eerste keer ontmoet. Hij gaf me zo’n goed gevoel. Toen heeft iemand voor me gebeden en dat gaf de doorslag. Daarom sta ik hier.”

2. “Ik laat me dopen, omdat ik weet dat God altijd voor me klaar staat en me altijd zal steunen, elk moment van de dag. Daarom wil ik Hem laten zien dat ik 100 procent voor Hem wil gaan.”

3. “Ik ben altijd christelijk opgevoed, maar nu wil ik zelf een keuze maken om mijn leven te beginnen met God.”

4. “Ik ben dankbaar voor jullie allemaal en voor jullie gebeden. God werkt door ons allemaal heen. Ik heb besloten mijn leven verder te gaan met Jezus en God.”

5. “Ik ben christelijk opgevoed, maar ik heb lang moeite gehad met het geloof doordat ik met slechte vrienden omging. Nu wil ik mijn oude leven achter me laten en mijn nieuwe leven beginnen met God.”

6. “Ik wilde heel veel geld verdienen. Ik werkte bij de Albert Heijn en ging naar een ander filiaal om meer uren te maken. Daar werd ik heel ongelukkig. De Connect Boys hebben me raad gegeven en voor me gebeden. God heeft het zo bedoeld dat vrienden belangrijk voor je zijn. Ik wil me laten dopen omdat ik meer te weten wil komen over God en ik wil Hem meer leren kennen.”

7. “De reden dat ik me laat dopen is dat ik vorig jaar en dit jaar tijdens SummerCamp echt het gevoel had dat de Heilige Geest door me heen is gegaan. Daardoor werden ik en de andere boys heel emotioneel tijdens het bidden. Onlangs had ik ook het idee dat de Heilige Geest tegen me zei: ‘Dit is jouw moment om gedoopt te worden’. Ook ben ik zelf bereid om deze nieuwe stap te zetten in dit leven en het avontuur te beleven met Jezus.”

8. “In mijn leven heb ik heel veel liefde en troost ervaren door God. Ik wilde me allang laten dopen, maar heb het altijd uitgesteld. Maar omdat God Zijn leven voor mij heeft gegeven, wil ik ook mijn leven aan Hem geven.”

9. “God ging de laatste jaren steeds meer door me heen werken. Ook merk ik steeds meer dat God aanwezig is in mijn leven. Voortaan wil ik met God leven en mijn oude leven achterlaten. God is goed en Hij doet goed, amen!”

Bekijk hier de video van de doopdienst:

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Tirza de Jong 12 augustus 2021
Deel dit artikel
Facebook TwitterEmail Print
Delen
Vorig artikel ‘We deinsden niet terug’: christenen reageren op Antifa-aanval in Portland met massale aanbiddingsbijeenkomst
Volgend artikel Cornelis is voorganger en stratenmaker: “Ik studeerde geen theologie, maar God maakt me bekwaam”
Laat een reactie achter Laat een reactie achter

Geef een antwoord Reactie annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.

Blijf verbonden

7.5k Volgers Like
979 Abonnees Abonneren

Populaire artikelen

De 5 kenmerken van Geestvervuld spreken
Man koopt kerken in Drenthe op als voorbereiding op mogelijke opwekking
Richard Klomp
Richard en Jannie delen hun lessen na dertig jaar voorgangerschap: “Het stond bol van wonderen, maar ook bij tegenslagen bleven we kijken naar Jezus”
‘De hel is echt’: onvergevingsgezindheid bracht deze priester in de hel en wat hij zag is schokkend
//

Het is ons verlangen dat onze lezers ‘revived’ worden en Jezus nog meer liefhebben en Hem met passie zullen volgen.

ReviveRevive
Volg ons

© 2022 Revive.nl

  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Inschrijven!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit ons laatste nieuws, video's, podcasts etc..

Afmelden op elk gewenst moment.

Removed from reading list

Ongedaan maken
Welkom terug!

Log in op uw account

Account aanmaken Wachtwoord vergeten?