Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Over ons
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Evenementen
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn bladwijzers
© 2022 Revive.nl
Lezen: Kumar: van leven in slavernij tot social worker
Delen
Log in
Meldingen Toon meer
Laatste artikelen
Frits Rouvoet en Annelies van Til zittend aan een tafeltje
Frits en Annelies staan symbool voor ‘out of the box’ denken in prostitutiewereld: “Hotels zijn blij dat we er zijn voor escortdames”
PREMIUM
Peter Scheele met een pet op
ONGEZOUTEN – Waarom de naam Israël soms voor christenen gebruikt wordt in het Eerste Testament
Nieuws
Tim Meijer: “Ik kan best eigenwijs zijn, maar ik heb mijn hele bedrijf overgeven aan God”
Dagelijks leven
Joke Buis laat publiek haar van dichtbij kennen met intieme concertreeks
Nieuws
Binnen de VPE heeft in de afgelopen periode veel interne verzoening plaatsgevonden: “We hebben gehuild op onze knieën, omdat we Gods hart voelden”
God in Nederland
Aa
ReviveRevive
Aa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Evenementen
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2022 Revive Europe
Revive > God in Nederland > Kumar: van leven in slavernij tot social worker
God in Nederland

Kumar: van leven in slavernij tot social worker

Dick van den Bos Published 3 september 2021
Delen
3 min leestijd
Delen

“De droom die ik had als kind is eindelijk uitgekomen.”GEEF NUC

HENNAI – Van zijn zevende tot zijn tiende werd Kumar uitgebuit en mishandeld in een steenfabriek. Na zijn bevrijding door International Justice Mission (IJM) en de lokale politie veranderde zijn leven compleet. Hij ging studeren en haalde uiteindelijk zijn mastergraad in social work. Nu werkt hij als veldwerker voor IJM Chennai. “De droom die ik had als kind is eindelijk uitgekomen.”

Tekst: International Justice Mission

Kumar was nog maar zeven toen hij gevangen werd genomen. Zeven dagen per week moest hij werken in een steenfabriek. Hij sjouwde er stenen naar een gloeiendhete oven. De fabrieksbaas sloeg hem vaak en schold hem de huid vol. Als Kumar ziek was, sleepte de baas hem letterlijk naar de oven toe en dwong hem te werken. Maar op een dag veranderde alles. IJM ontdekte dat Kumar gevangen zat, net als andere kinderen in de fabriek. Samen met de politie deden ze een inval.
“De droom die ik had als kind is eindelijk uitgekomen”

Kumar werd bevrijd en kreeg nazorg. Er brak voor hem een nieuw leven aan. Eindelijk kon hij zijn droom waarmaken: studeren en van betekenis zijn voor de mensen van zijn gemeenschap.

Dankzij de steun van IJM Bangalore kon Kumar een opleiding gaan volgen. Zo haalde hij zijn bachelordiploma in handel en vervolgens een mastergraad in social work aan het Madras Christian College, een gerenommeerde onderwijsinstelling in Chennai. “De droom die ik had als kind is eindelijk uitgekomen,” zegt hij met stralende ogen.

lorem

“Als kind wilde ik politieagent worden,” vertelt Kumar. “Ik dacht dat dat de enige manier was om de gemeenschap te dienen. Maar later realiseerde ik me dat er veel meer manieren waren en ik besloot social worker te worden. Het kostte grote inspanning en vroeg veel discipline om mijn diploma te halen, maar het is gelukt. Alleen dankzij Gods genade!”

Nu werkt Kumar als veldwerker bij IJM Chennai, waar hij rechtstreeks werkt met kinderen, vrouwen en mannen die bevrijd zijn uit slavernij of in kwetsbare omstandigheden verkeren en verhandeld dreigen te worden.”Ik wil ervoor zorgen dat mijn mensen het belang van onderwijs inzien en leren om te sparen”

Hij zegt trots: “Met de opleiding die ik heb ontvangen, wil ik een verandering teweegbrengen in mijn gemeenschap. Ik wil ervoor zorgen dat mijn mensen het belang van onderwijs inzien en leren om te sparen. Zo kunnen we voorkomen dat mensen in slavernij terechtkomen.”

Aan de hand van het verhaal van Kumar geeft IJM gastlessen op basisscholen. Ook is het mogelijk om een sponsorloop te organiseren aan de hand van Kumars verhaal en is er een spreekbeurt- en lespakket beschikbaar, dat gaat over Kumar en (kind)slavernij in het algemeen. Kijk voor meer informatie op www.ijmnl.org/studenten.

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Dick van den Bos 3 september 2021
Deel dit artikel
Facebook TwitterEmail Print
Delen
Vorig artikel Waarom homoseksuele gevoelens niet iets zeggen over je identiteit
Volgend artikel Hooggerechtshof staat wet toe in Texas die abortus verbiedt zodra een hartslag wordt gedetecteerd
Laat een reactie achter Laat een reactie achter

Geef een antwoord Reactie annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.

Blijf verbonden

7.5k Volgers Like
979 Abonnees Abonneren

Populaire artikelen

De 5 kenmerken van Geestvervuld spreken
Man koopt kerken in Drenthe op als voorbereiding op mogelijke opwekking
Richard Klomp
Richard en Jannie delen hun lessen na dertig jaar voorgangerschap: “Het stond bol van wonderen, maar ook bij tegenslagen bleven we kijken naar Jezus”
‘De hel is echt’: onvergevingsgezindheid bracht deze priester in de hel en wat hij zag is schokkend
//

Het is ons verlangen dat onze lezers ‘revived’ worden en Jezus nog meer liefhebben en Hem met passie zullen volgen.

ReviveRevive
Volg ons

© 2022 Revive.nl

  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Inschrijven!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit ons laatste nieuws, video's, podcasts etc..

Afmelden op elk gewenst moment.

Removed from reading list

Ongedaan maken
Welkom terug!

Log in op uw account

Account aanmaken Wachtwoord vergeten?