Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Over ons
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Evenementen
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn bladwijzers
© 2022 Revive.nl
Lezen: Myra leidt Jehova’s getuige tot Jezus op het station
Delen
Log in
Meldingen Toon meer
Laatste artikelen
Frits Rouvoet en Annelies van Til zittend aan een tafeltje
Frits en Annelies staan symbool voor ‘out of the box’ denken in prostitutiewereld: “Hotels zijn blij dat we er zijn voor escortdames”
PREMIUM
Peter Scheele met een pet op
ONGEZOUTEN – Waarom de naam Israël soms voor christenen gebruikt wordt in het Eerste Testament
Nieuws
Tim Meijer: “Ik kan best eigenwijs zijn, maar ik heb mijn hele bedrijf overgeven aan God”
Dagelijks leven
Joke Buis laat publiek haar van dichtbij kennen met intieme concertreeks
Nieuws
Binnen de VPE heeft in de afgelopen periode veel interne verzoening plaatsgevonden: “We hebben gehuild op onze knieën, omdat we Gods hart voelden”
God in Nederland
Aa
ReviveRevive
Aa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Evenementen
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2022 Revive Europe
Revive > Nieuws > Myra leidt Jehova’s getuige tot Jezus op het station
Nieuws

Myra leidt Jehova’s getuige tot Jezus op het station

Dick van den Bos Published 8 mei 2020
Delen
3 min leestijd
Delen

Myra was deze week laat op het station, maar ervoer dat ze een Jehova’s getuige moest aanspreken die op een bankje zat. Hij bleek veel aan zijn hoofd te hebben en was erg open voor Myra’s verhaal…

Myra vertelt: “Voordat ik de trein pakte naar huis, zag ik een man alleen op een bankje zitten. Ik ervoer dat de God mij stimuleerde om met hem een praatje te maken.”

“Ik ervoer dat de God mij stimuleerde om met hem een praatje te maken.”

Dat was eigenlijk niet zo comfortabel voor Myra. “Het kwam mij eigenlijk niet zo goed uit, want het was bijna 22.00 uur ‘s avonds. Ik was heel erg moe en wilde zo snel mogelijk naar huis. Bovendien leek het me niet echt wijs als vrouw een man ‘s avonds laat in het donker aan te spreken.”

Onrustig in mijn hoofd
Toch besloot ze het wel te doen. “Eerder deze week had ik de Heilige Geest niet gehoorzaamd, toen Hij mij vroeg een vrouw op straat aan te spreken. Daar had ik spijt van en ik wilde niet opnieuw God negeren. Daarom besloot ik toch maar de man aan te spreken.”

“Hij reageerde met de woorden ‘het is zo onrustig in mijn hoofd!’.”

“Hij reageerde met de woorden ‘het is zo onrustig in mijn hoofd!’. Hij was daar gaan zitten, omdat hij op zoek was naar rust. Omdat de trein bijna zou arriveren, gaf ik hem een boekje met het evangelie erin. Dat kon hij rustig thuis gaan lezen. De man nam het aarzelend aan en begon me vragen te stellen.

Evangelie verteld
Dat leidde tot een mooi gesprek. “In het kort heb ik hem toch ook maar ter plekke het evangelie verteld. Daarna vroeg ik hem of hij dit geloofde en of hij ja wil zeggen tegen Jezus, als Heer van zijn leven (met uitleg over het belang van geloven en belijden n.a.v. Rom. 10: 9-10). En dat wilde hij!”

“Samen met hem heb ik het ‘zondaarsgebed’ gebeden. Daarna heb ik hem doorverwezen naar de website IkkiesvoorJezus waar hij kan aankloppen voor verdere begeleiding in zijn nieuwe leven met Jezus als Heer in de vorm van een Alphacursus. Het is maar goed ook dat ik uiteindelijk heb gedaan wat God van me vroeg. En oh ja, de trein…die heb ik ook gehaald.”

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Dick van den Bos 8 mei 2020
Deel dit artikel
Facebook TwitterEmail Print
Delen
Vorig artikel Zijn manifestaties zoals lachen en vallen van de Heilige Geest?
Volgend artikel optreden bejaardentehuis Christenen zingen ‘You say’ bij verzorgingstehuis Hilversum
Laat een reactie achter Laat een reactie achter

Geef een antwoord Reactie annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.

Blijf verbonden

7.5k Volgers Like
979 Abonnees Abonneren

Populaire artikelen

De 5 kenmerken van Geestvervuld spreken
Man koopt kerken in Drenthe op als voorbereiding op mogelijke opwekking
Richard Klomp
Richard en Jannie delen hun lessen na dertig jaar voorgangerschap: “Het stond bol van wonderen, maar ook bij tegenslagen bleven we kijken naar Jezus”
‘De hel is echt’: onvergevingsgezindheid bracht deze priester in de hel en wat hij zag is schokkend
//

Het is ons verlangen dat onze lezers ‘revived’ worden en Jezus nog meer liefhebben en Hem met passie zullen volgen.

ReviveRevive
Volg ons

© 2022 Revive.nl

  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Inschrijven!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit ons laatste nieuws, video's, podcasts etc..

Afmelden op elk gewenst moment.

Removed from reading list

Ongedaan maken
Welkom terug!

Log in op uw account

Account aanmaken Wachtwoord vergeten?