Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Over ons
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Evenementen
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn bladwijzers
© 2022 Revive.nl
Lezen: Australische deelstaat wil kerken verplichten alleen nog gevaccineerden toe te laten in diensten
Delen
Log in
Meldingen Toon meer
Laatste artikelen
Frits Rouvoet en Annelies van Til zittend aan een tafeltje
Frits en Annelies staan symbool voor ‘out of the box’ denken in prostitutiewereld: “Hotels zijn blij dat we er zijn voor escortdames”
PREMIUM
Peter Scheele met een pet op
ONGEZOUTEN – Waarom de naam Israël soms voor christenen gebruikt wordt in het Eerste Testament
Nieuws
Tim Meijer: “Ik kan best eigenwijs zijn, maar ik heb mijn hele bedrijf overgeven aan God”
Dagelijks leven
Joke Buis laat publiek haar van dichtbij kennen met intieme concertreeks
Nieuws
Binnen de VPE heeft in de afgelopen periode veel interne verzoening plaatsgevonden: “We hebben gehuild op onze knieën, omdat we Gods hart voelden”
God in Nederland
Aa
ReviveRevive
Aa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Evenementen
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
Revive > Nieuws > Australische deelstaat wil kerken verplichten alleen nog gevaccineerden toe te laten in diensten
Nieuws

Australische deelstaat wil kerken verplichten alleen nog gevaccineerden toe te laten in diensten

Tirza de Jong Published 8 september 2021
Delen
4 min leestijd
Delen

“Ik heb al 18 maanden geprobeerd de klok te luiden om mensen te waarschuwen voor wat er in Australië zou komen.” Dat schreef Chelsea Hagen maandag in een bericht op Facebook. Met haar man is de Australische betrokken bij zowel Awakening Australia als Awakening Europe. Deze week kwam in het Australische nieuws dat wanneer 70 procent van de bevolking van New South Wales gevaccineerd is, o.a. kerken alleen nog maar gevaccineerde mensen in diensten mogen toelaten.

Caldron Pool, een Australische conservatieve nieuwssite, meldt hierover: “Kerken in New South Wales moeten een vaccinatiepaspoortsysteem gebruiken zodra 70 procent van de bevolking ten minste twee injecties van het COVID-vaccin heeft gekregen.

Vanaf half oktober mogen kerken terugkeren naar het houden van ‘gewone’ erediensten. Voorwaarde is wel dat ze alleen diensten houden voor gevaccineerde mensen. Zodra het doel (een vaccinatiegraad van 70% – red.) is bereikt, moeten gebedshuizen toegang weigeren aan elk gemeentelid dat niet volledig is ingeënt.”

De Australische nieuwszender 9News meldde begin deze week dat de deelstaatregering de routekaart nog niet heeft ondertekend. Wel meldde de zender dat “dit het plan is waaraan wordt gewerkt en het zal waarschijnlijk deze week worden ondertekend.”

Ezekiel-Declaration
De nieuwssite Caldron Pool bericht verder dat het nieuws over het gebruik van een vaccinatiepaspoortsysteem ironisch genoeg slechts enkele dagen komt nadat er een spervuur van kritiek kwam op de ‘Ezekiel-Declaration’.

Die verklaring is een open brief aan premier Scott Morrison. Daarin verzet men zich tegen de invoering van een vaccinatiepaspoortsysteem in Australië. De verklaring is ondertekend door meer dan 2.700 predikanten en leiders, en meer dan 21.000 kerkmensen. Slechts enkele dagen geleden nog hadden een aantal kerkleiders veel kritiek op de auteurs van de verklaring. Ze vonden dat de auteurs voorbarig suggereerden dat de deelstaatregeringen een vaccinatiepaspoortsysteem binnen de kerk zouden vereisen.

“god trekt een streep in het zand en de komende dagen zul je moeten kiezen aan welke kant je staat.”

Systeem van het beest
Chelsea Hagen haakt in op dit nieuws met haar bericht op Facebook en schrijft: “Nou, hier zijn we dan, een complete reset van ons land onder het systeem van het beest. LUISTER JE NU?

Laat me je een paar vragen stellen. Wat als ze de kerkdeuren dicht houden en de online Zoom meetings voor kerken zouden stopzetten? Zouden jullie elkaar dan nog ontmoeten? Wat als ze de prediking van het evangelie illegaal maken in Australië? Zou je nog gaan prediken? Wat als ze het bidden, zingen of dansen illegaal maken? Zou je dan gewoon stoppen met bidden, zingen en dansen voor God?

Ga je alleen degenen die zijn ingeënt toelaten in je kerk? Ga je Christus verloochenen en compromissen sluiten? Ga je de ongevaccineerde mensen wegsturen van je bedrijf of kerk? Ga je hen ook behandelen als tweederangsburgers?”

Kiezen
“God trekt een streep in het zand en de komende dagen zul je moeten kiezen aan welke kant je staat. Er is altijd maar één oorlog geweest met veel verschillende gezichten. Er zijn altijd maar twee kanten geweest waar we kunnen staan: óf we staan ​​met CHRISTUS, óf we staan ​​met de ANTICHRIST!

We moeten onszelf deze vragen allemaal persoonlijk stellen en nu beslissen waar we gaan staan”, besluit Chelsea. “Het merkteken van het beest komt eraan. Ben je klaar?”

NSW Government to require churches to use vaccination certificates for entry into worship. pic.twitter.com/Ad1KnVlBcC

— Caldron Pool (@CaldronPool) September 6, 2021

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Tirza de Jong 8 september 2021
Deel dit artikel
Facebook TwitterEmail Print
Delen
Vorig artikel Gebed in nieuwe gebouw Tweede Kamer drijft chaos weg: “Sinds het gebed is er vrede”
Volgend artikel Samenkomst Nunspeet: hoe mensen van alle denominaties werden aangeraakt door de Heilige Geest
Laat een reactie achter Laat een reactie achter

Geef een antwoord Reactie annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.

Blijf verbonden

7.5k Volgers Like
979 Abonnees Abonneren

Populaire artikelen

De 5 kenmerken van Geestvervuld spreken
Man koopt kerken in Drenthe op als voorbereiding op mogelijke opwekking
Richard Klomp
Richard en Jannie delen hun lessen na dertig jaar voorgangerschap: “Het stond bol van wonderen, maar ook bij tegenslagen bleven we kijken naar Jezus”
‘De hel is echt’: onvergevingsgezindheid bracht deze priester in de hel en wat hij zag is schokkend
//

Het is ons verlangen dat onze lezers ‘revived’ worden en Jezus nog meer liefhebben en Hem met passie zullen volgen.

ReviveRevive
Volg ons

© 2022 Revive.nl

  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Inschrijven!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit ons laatste nieuws, video's, podcasts etc..

Afmelden op elk gewenst moment.

Removed from reading list

Ongedaan maken
Welkom terug!

Log in op uw account

Account aanmaken Wachtwoord vergeten?