Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn bladwijzers
© 2022 Revive.nl
Lezen: Samuel reist met team naar Nepal om meer dan 500 voorgangers te trainen: “We willen hen trainen in hoe de kerk een licht kan zijn in de maatschappij”
Delen
Log in
Aa
ReviveRevive
Aa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn bladwijzers
    • Voeg nieuw evenement toe
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
Revive > God in de wereld > Samuel reist met team naar Nepal om meer dan 500 voorgangers te trainen: “We willen hen trainen in hoe de kerk een licht kan zijn in de maatschappij”
God in de wereld

Samuel reist met team naar Nepal om meer dan 500 voorgangers te trainen: “We willen hen trainen in hoe de kerk een licht kan zijn in de maatschappij”

Tirza de Jong Gepubliceerd 20 september 2022
Delen
4 min leestijd
Delen

Samuel Visser woonde met zijn vrouw en kinderen een aantal jaar in Nepal waar zij zendingswerk deden. Gedurende hun tijd daar zag Samuel patronen in de Nepalese kerk die hem aan het denken zetten en door gebed ontving hij strategieën van de Heilige Geest om plaatselijke kerken te discipelen. Hier schreef hij ook een boek over met praktische handvatten. Eerder dit jaar publiceerden we hier al een artikel over. Zijn eerdere boek over hetzelfde onderwerp is inmiddels in het Nepalees vertaald en deze week reist Samuel met een team van vier mensen voor twaalf dagen naar Nepal om 500-600 voorgangers te trainen in hoe ze praktisch inhoud kunnen geven aan het kerk-zijn.

“We gaan naar vier verschillende locaties en zullen in ongeveer twintig kerken spreken”, vertelt Samuel. Hij legt uit dat veel voorgangers in Nepal wel over de Bijbel hebben geleerd, soms een Bijbelschool hebben gedaan en soms zelfs een bachelordiploma hebben gehaald, maar dat ze eigenlijk geen praktische kerkervaring hebben.

Evangelie van het Koninkrijk
De training zal dan ook gericht zijn op hoe de voorgangers praktisch vorm kunnen geven aan het ontwikkelen van hun gemeente. “Ze zijn niet geroepen om hun kerk te ‘runnen’, maar om de gemeente toe te rusten, zodat de gelovigen leren hun bediening uit te oefenen (Efeziërs 4:11-12) en die bediening ligt buiten de kerk, in de maatschappij.

We willen voorgangers erin trainen om zo’n visie te ontwikkelen dat de kerk gericht is op hoe je een licht kunt zijn in de maatschappij. We onderwijzen het evangelie van het Koninkrijk dat verder reikt dan het evangelie van alleen redding.

De Bijbel spreekt erover dat wij als gelovigen de wijsheid van de Heilige Geest in ons hebben. Daarmee zouden we problemen kunnen oplossen waar de maatschappij al heel lang mee worstelt. Dat geldt ook voor gelovigen in Nepal.” (Lees hier meer over in het eerdere artikel dat we schreven over Samuel.)

Praktisch
Voor de reis op donderdag 22 september zijn nog niet alle kosten gedekt. Mochten mensen de reis willen ondersteunen, dan is dit erg welkom. Giften zullen gedeeltelijk gaan naar dekking van reiskosten van teamleden. Ook zullen studenten en staf van een, mede door Samuel gepionierde, Bijbelschool in Nepal de training op een van de locaties bijwonen. Hun overnachtingen in een hotel zal door het Nederlandse team bekostigd worden, waar ook een deel van de giften heen zal gaan.

Tot slot is het de bedoeling dat elke voorganger bij de training gratis een Nepalese versie van Samuels boek ontvangt, waardoor het onderwijs nog verder kan reiken. Ook hier zal een deel van de giften heengaan. Een ieder die de reis ondersteunt, ontvangt een e-book van Samuels boek in het Engels: ‘Go and influence Society’.

Giften kunnen worden overgemaakt naar rek. nr.: NL35 INGB 0008 2776 61 t.n.v. Stichting Apostolic Center, o.v.v. Nepal 2022 Revive. (Stuur daarnaast een aparte email met de vraag naar het gratis e-book naar info@the1820foundation.nl .)

Na de reis naar Nepal zal op Revive een verslag met getuigenissen verschijnen.

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Tirza de Jong 20 september 2022
Deel dit artikel
Facebook TwitterEmail Print
Delen
Vorig artikel Christelijk geloof van koningin Elizabeth II benadrukt tijdens staatsbegrafenis, Groot-Brittannië en wereld in rouw
Volgend artikel Julian Goedhart over hoe je Gods hart kunt vinden in je eigen (binnen)kamer
Laat een reactie achter Laat een reactie achter

Geef een antwoord Reactie annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.

Blijf verbonden

7.5k Volgers Like
979 Abonnees Abonneren

Populaire artikelen

Cassandra en Maud komen uit New Age en zien ‘massabekeringen’ in Nederland: “Laatst stond er een heksenkring op de stoep”
Waarom is tongentaal belangrijk en hoe ontvang je het?
Johan & Brenda Toet op podium tijdens event in Ede
Wat een weekend met Johan & Brenda Toet: 20 mensen hebben Jezus aangenomen, 100 mensen zijn gedoopt en velen genezen en bevrijd!
Het geheim van het wachten op de Heer: “Jouw gepraat is vaak de grootste hindernis”
Fysiophysics  
//

Het is ons verlangen dat onze lezers ‘revived’ worden en Jezus nog meer liefhebben en Hem met passie zullen volgen.

ReviveRevive
Volg ons

© 2022 Revive.nl

  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Inschrijven!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit ons laatste nieuws, video's, podcasts etc..

Afmelden op elk gewenst moment.

Removed from reading list

Ongedaan maken
Welkom terug!

Log in op uw account

Account aanmaken Wachtwoord vergeten?