Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn bladwijzers
© 2022 Revive.nl
Lezen: Wees niet bang… Jezus roept jou
Delen
Log in
Meldingen Toon meer
Laatste artikelen
Arleen Westerhof in de revive podcast
Gesprek met Arleen Westerhof: “Ik verlang niet terug naar het Malieveld, God doet nu iets compleet nieuws”
PREMIUM
Stein Versluis, portret 2023. Zittend op de bank met een plant op de achtergrond
Stein Versluis wordt als kind al door God gegrepen, ondanks zijn seculiere opvoeding
Geloof
Pieter Buitelaar zittend bij het bureau
Pieter blij met advies Raad van State rondom ‘homogenezing’: “Ik ervoer therapie als positief”
PREMIUM
Gebedsgenezing op Utrecht Centraal: pijn verdwijnt in Jezus’ Naam
God in Nederland
Dringend gebedsverzoek uit Jeruzalem
Nieuws
Aa
ReviveRevive
Aa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn bladwijzers
    • Voeg nieuw evenement toe
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
Revive > Dagelijks leven > Wees niet bang… Jezus roept jou
Dagelijks leven

Wees niet bang… Jezus roept jou

Revive Gepubliceerd 7 december 2022
Delen
3 min leestijd
Delen

Wees niet bang, ik heb goed nieuws! En dat is dat Jezus je roept om Hem te volgen. Ik wil iets uit Lukas 5:9-11 citeren. Daar staat:

‘Want grote verbazing had hem en allen die met hem waren, bevangen, over de vangst van de vissen die zij gedaan hadden; en evenzo ook Jakobus en Johannes, de zonen van Zebedeüs, die metgezellen van Simon waren. En Jezus zei tegen Simon: Wees niet bevreesd, van nu aan zult u mensen vangen. En nadat zij de schepen aan land gebracht hadden, lieten zij alles achter en volgden Hem.’

Vandaag wil ik je vertellen dat Jezus niet alleen de discipelen riep (riep Hij de speciale sprekers en de speciale profeten en de speciale mensen?). Nee, Hij riep jou en Hij riep mij. Hij riep ons allemaal. En ik weet dat dat soms een beetje eng kan zijn, toch? Om daarover na te denken, om daarin uit te stappen. Terwijl we dit hele kerstseizoen baseren op, wees niet bang, ik heb goed nieuws.

Daar wil ik even op ingaan, want angst is iets dat ons kan tegenhouden. En ik wil je aanmoedigen, dat dapper zijn soms gewoon betekent dat, ondanks dat je bang bent, je toch dingen doet en erin uitstapt. Het is wanneer we naar uitstappen in onze roeping, dat angst vermindert en het licht begint door te breken.

Kleine stap
Denk er eens over na. Jezus, Hij gooide de discipelen niet in het begin in het diepe. Nee. Hij zei: “Hé, leg je net aan de andere kant.” Sta er eens bij stil dat dat iets simpels was. En toen zei Hij: “Kom, volg Mij.” Nu was het groot. Ze gaven alles op om Hem te volgen, maar Hij onderwees ze onderweg en Hij riep ze onderweg.

En dus wil ik je aanmoedigen, kijk vandaag eens naar de dingen waarvan je je door angst hebt laten weerhouden. Het kan de angst zijn om niet genoeg tijd in je dag te hebben om het Woord te lezen. Misschien helpt het om wat eerder wakker worden. Het kan een angst zijn om voor mensen te bidden, of om het evangelie met een vriend of collega te delen. Ik wil je aanmoedigen om de kleine dingen te nemen en gewoon een kleine stap te zetten vandaag.

Heer, ik dank U voor mijn vrienden.Ik dank U voor iedereen die U tot Uzelf hebt geroepen, dat U mensen hebt geroepen om een licht voor U te zijn.Niet alleen twee of drie speciale mensen, maar iedereen.Ik bid voor iedereen dat de angst wordt afgebroken en dat mensen in vrijheid en in licht wandelen.In Jezus naam.Amen.

Lees hier het originele artikel.

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Revive 7 december 2022
Deel dit artikel
Facebook TwitterEmail Print
Delen
Vorig artikel Dick Westerhof geeft leiding aan apostolisch centrum: “We hebben autoriteit om Gods principes de samenleving in te brengen”
Volgend artikel Christenen in Myanmar grijpen gelegenheid aan om te getuigen van Jezus
Laat een reactie achter Laat een reactie achter

Geef een antwoord Reactie annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.

Blijf verbonden

7.5k Volgers Like
979 Abonnees Abonneren

Populaire artikelen

Voorganger Bert de Haan raakte zeven jaar geleden zijn bediening kwijt. “Ik zie hoe God herstelt en alle dingen nieuw maakt”
Tim Meijer: “Ik kan best eigenwijs zijn, maar ik heb mijn hele bedrijf overgeven aan God”
Frits Rouvoet en Annelies van Til zittend aan een tafeltje
Frits en Annelies staan symbool voor ‘out of the box’ denken in prostitutiewereld: “Hotels zijn blij dat we er zijn voor escortdames”
Karl Noten beantwoordt lezersvraag: is lichamelijke oefening wel zo gezond en nuttig?
//

Het is ons verlangen dat onze lezers ‘revived’ worden en Jezus nog meer liefhebben en Hem met passie zullen volgen.

ReviveRevive
Volg ons

© 2022 Revive.nl

  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Inschrijven!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit ons laatste nieuws, video's, podcasts etc..

Afmelden op elk gewenst moment.

Removed from reading list

Ongedaan maken
Welkom terug!

Log in op uw account

Account aanmaken Wachtwoord vergeten?