Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Over ons
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Evenementen
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn bladwijzers
© 2022 Revive.nl
Lezen: Wim Hoddenbagh deelt woorden van waardering en leven in Staphorst in aanloop naar komende Presence-editie
Delen
Log in
Meldingen Toon meer
Laatste artikelen
Robin Simon
DJ Roberto Rosso ziet Nederlandse kerken open voor gospel dancemuziek: “Jongeren ervaren God”
PREMIUM
Voorganger Bert de Haan raakte zeven jaar geleden zijn bediening kwijt. “Ik zie hoe God herstelt en alle dingen nieuw maakt”
PREMIUM
Good News Truck in Dordrecht
Man wordt op wonderbaarlijke wijze naar het podium getrokken van gospeltruck in Dordrecht: ‘Dit heb ik nodig’
Nieuws
evangelist Heidi Baker tussen aanbiddende vrouwen in Mozambique
Waarschuwing christelijke leiders: Bereid je voor op vervolging en opwekking in de kerk
God in de wereld
doopdienst in GODcentre Voorschoten dopeling in doopbad met volle kerkzaal op achtergrond
Vol doopbad in Voorschoten met 12 dopelingen: “Ik heb het licht gezien”
Nieuws
Aa
ReviveRevive
Aa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Evenementen
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
Revive > God in Nederland > Wim Hoddenbagh deelt woorden van waardering en leven in Staphorst in aanloop naar komende Presence-editie
God in Nederland

Wim Hoddenbagh deelt woorden van waardering en leven in Staphorst in aanloop naar komende Presence-editie

Vanity Wijnhamer Published 7 december 2022
Delen
3 min leestijd
Delen

Aanstaande donderdag vanaf 19.00 uur is Presence op het Marktplein in Staphorst voor een avond van aanbidding en gebed; een bijzondere locatie. Wim Hoddenbagh was gister ter plaatse om te bidden voor deze avond. Hij omschrijft Staphorst als ‘een dorp waar altijd veel over te doen is in de media’. In zijn onderstaande videoboodschap deelt hij bemoedigende woorden en woorden van waardering voor dit dorp, gebaseerd op het verhaal van Izak uit Gen 26.

In dit bijbelgedeelte zaaide Izak in onvruchtbare grond in een tijd van hongersnood, maar er staat dat hij in datzelfde jaar honderdvoudig oogstte. ‘’Donderdag willen we zaaien en misschien is niet alle grond vruchtbaar, maar God wil honderdvoudig vrucht geven. Als je Gods Woord zaait, mag je de oogst van God verwachten.’’

Donderdag willen we zaaien en misschien is niet alle grond vruchtbaar, maar God wil honderdvoudig vrucht geven.

Ook groef Izaak de oude putten op die zijn vader Abraham had gegraven en die de Filistijnen hadden dichtgegooid. De oude putten kregen de oude oorspronkelijke namen en de nieuwe putten kregen nieuwe namen. Wim legt uit: ‘’Het is goed om de oude putten van Abraham op te graven en bij naam te noemen. Dus de mooie dingen die God heeft gegeven aan deze plek bij naam te noemen.’’

Wim Hoddenbagh wil de Staphorsters eren en waarderen om de enorme liefde die er is voor het Woord van God en het zien van Zijn trouw en almacht. Dat is iets wat hij vanuit Staphorst ook de rest van Nederland toewenst: het diepe besef hiervan. 

Andere putten zijn de liefde voor de waarheid van God en het belijden daarvan, en het beleven van de vrijheid die God heeft gegeven. Dit uit zich in Staphorst in het feit dat er de voorgaande jaren niet werd meegelopen met wat er in de rest van het land werd geroepen. 

Wim sluit af met het benoemen van de nieuwe putten die hij het dorp toewenst: zien van de vrijheid die er is in Christus en zicht op de levenbrengende genade van God, gebaseerd op Joh 1:14. Een andere nieuwe put die hij de Staphorsters toewenst is die van het geloof. ‘’Niet alleen zaligmakend geloof, maar ook het levenbrengende, krachtige geloof waarmee Staphorst een licht voor de volken mag zijn.’’

Niet alleen zaligmakend geloof, maar ook het levenbrengende, krachtige geloof waarmee Staphorst een licht voor de volken mag zijn.

Wat een krachtige woorden zijn er uitgesproken over Staphorst! Bekijk de volledige videoboodschap hieronder:


Ervaar mee wat God aanstaande donderdag gaat doen door erbij te zijn of op afstand mee te (aan)bidden via: http://www.youtube.com/presencenl

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Vanity Wijnhamer 7 december 2022
Deel dit artikel
Facebook TwitterEmail Print
Delen
Vorig artikel Engelse spits vertelt verslaggevers bij WK over zijn geloof: “Ik lees elke avond mijn Bijbel”
Volgend artikel Geloof brengt vrijheid, vrijheid brengt overwinning
Laat een reactie achter Laat een reactie achter

Geef een antwoord Reactie annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.

Blijf verbonden

7.5k Volgers Like
979 Abonnees Abonneren

Populaire artikelen

Voorganger Bert de Haan raakte zeven jaar geleden zijn bediening kwijt. “Ik zie hoe God herstelt en alle dingen nieuw maakt”
De 5 kenmerken van Geestvervuld spreken
‘De hel is echt’: onvergevingsgezindheid bracht deze priester in de hel en wat hij zag is schokkend
Tim Meijer: “Ik kan best eigenwijs zijn, maar ik heb mijn hele bedrijf overgeven aan God”
//

Het is ons verlangen dat onze lezers ‘revived’ worden en Jezus nog meer liefhebben en Hem met passie zullen volgen.

ReviveRevive
Volg ons

© 2022 Revive.nl

  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Inschrijven!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit ons laatste nieuws, video's, podcasts etc..

Afmelden op elk gewenst moment.

Removed from reading list

Ongedaan maken
Welkom terug!

Log in op uw account

Account aanmaken Wachtwoord vergeten?