Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn bladwijzers
© 2022 Revive.nl
Lezen: Bekende influencer en transvrouw ‘Oli London’ besluit in detransitie te gaan: “God heeft mij gemaakt zoals ik ben”
Delen
Log in
Aa
ReviveRevive
Aa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn bladwijzers
    • Voeg nieuw evenement toe
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
Revive > God in de wereld > Bekende influencer en transvrouw ‘Oli London’ besluit in detransitie te gaan: “God heeft mij gemaakt zoals ik ben”
God in de wereld

Bekende influencer en transvrouw ‘Oli London’ besluit in detransitie te gaan: “God heeft mij gemaakt zoals ik ben”

Thirza van der Neut Gepubliceerd 9 november 2022
Delen
2 min leestijd
Delen

Oli Londen (32 jaar) is social media influencer, zanger en acteur. In Juni 2021 kwam hij uit de kast als non-binair (wilde niet gezien worden als man of vrouw). Maar afgelopen oktober deelde hij een opmerkelijke verklaring, meldt het CBN: “Ik realiseer me nu dat ik een man ben, dit is mijn biologisch geslacht en daar ben ik blij mee.”

Sinds juni 2021 heeft Oli 32 plastische operaties ondergaan, die hem totaal meer dan $300.000,- hebben gekost. Ook had hij een geslachtsveranderende operatie op de planning staan. 

In die tijd startte Oli met het bezoeken van de kerk “Terwijl ik daar zat dacht ik: Waarom ben ik dit aan het doen? Ik realiseerde me dat God me gemaakt heeft zoals ik ben en dat ik wat ik nu doe niet moet najagen, het is niet goed.” Oli geeft aan dat hij mag vasthouden aan zijn biologische geslacht. Dat hij mag zijn wie hij is en dat hij daar vreugde in vindt. 

Het leven in transitie heeft het leven van Oli niet makkelijker gemaakt. Terugkijkend op de afgelopen zes maanden waarin hij leefde als een vrouw zegt hij: “Ik had last van genderdysforie. Als ik de operatie had ondergaan had ik mijn leven geruïneerd en was ik ontzettend ongelukkig geworden.” Dit legt hij ook aan zijn volgers uit in onderstaande video.

Lees het gehele interview op CBN news.

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Thirza van der Neut 9 november 2022
Deel dit artikel
Facebook TwitterEmail Print
Delen
Vorig artikel Fie stapt uit tijdens haar werk op gemeentehuis en ziet bevrijdingen en genezingen plaatsvinden 
Volgend artikel Hoe alles in je leven verandert als de Heilige Geest je beste Vriend wordt
Laat een reactie achter Laat een reactie achter

Geef een antwoord Reactie annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.

Blijf verbonden

7.5k Volgers Like
979 Abonnees Abonneren

Populaire artikelen

Voorganger Bert de Haan raakte zeven jaar geleden zijn bediening kwijt. “Ik zie hoe God herstelt en alle dingen nieuw maakt”
Waarom is tongentaal belangrijk en hoe ontvang je het?
Tim Meijer: “Ik kan best eigenwijs zijn, maar ik heb mijn hele bedrijf overgegeven aan God”
Frits Rouvoet en Annelies van Til zittend aan een tafeltje
Frits en Annelies staan symbool voor ‘out of the box’ denken in prostitutiewereld: “Hotels zijn blij dat we er zijn voor escortdames”
//

Het is ons verlangen dat onze lezers ‘revived’ worden en Jezus nog meer liefhebben en Hem met passie zullen volgen.

ReviveRevive
Volg ons

© 2022 Revive.nl

  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Inschrijven!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit ons laatste nieuws, video's, podcasts etc..

Afmelden op elk gewenst moment.

Removed from reading list

Ongedaan maken
Welkom terug!

Log in op uw account

Account aanmaken Wachtwoord vergeten?