Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Business
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn account
  • Mijn evenementen
  • Voeg een nieuw evenement toe
  • Mijn bladwijzers
© 2024 Revive.nl
Lezen: Grootste en laatste zoekactie naar Samuël Boujadi in het kratermeer
Log in
Font ResizerAa
ReviveRevive
Font ResizerAa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn account
    • Mijn evenementen
    • Voeg nieuw evenement toe
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
Nieuws

Grootste en laatste zoekactie naar Samuël Boujadi in het kratermeer

T. de Jong
16 augustus 2021
Delen
4 min leestijd
Delen

Vrienden van Samuël Boujadi hebben aangekondigd druk bezig te zijn met het voorbereiden van een nieuwe zoekactie. Dat meldden ze dit weekend in een filmpje op Facebook. Al anderhalve maand zoeken ze naar hun vriend die in zijn vakantie het Italiaanse kratermeer al zwemmend wilde oversteken, maar nooit terugkwam. “Dit zal de laatste zoekactie zijn, maar deze zoekactie is groter dan we ooit hebben aangepakt.”

“Anderhalve maand zijn we nu aan het zoeken. Het meer is gigantisch groot; 8 bij 8 kilometer. We hebben al veel gezocht; we hebben een team van twintig man gehad en er waren allerlei professionele organisaties bij betrokken. De lokale brandweer en de lokale politie hielpen zoeken. Ook kwamen er professionele organisaties vanuit Nederland”, vertellen de vrienden in de video.

Resultaten tot nu toe
“Wat we inmiddels hebben gedaan, is dat we dagelijks de kustlijn hebben gescand om te zien of Samuël daar boven is gekomen. In dat hele gebied hangen allerlei posters van hem. Als hij los van ons team ergens terecht zou zijn gekomen, zouden de lokale mensen direct weten waar ze terecht zouden kunnen.

Wat het meer zelf betreft: een bepaald gebied heeft de brandweer in drie weken tijd helemaal uitgespit. Met de hulp van vrijwillige bijdragen konden we ook met sonarsystemen werken waardoor we nog eens anderhalve vierkante km konden uitkammen.

Op alles wat in dat gebied ook maar een beetje verdacht leek, hebben we een robot afgestuurd. Zo konden we kijken of het echt wat was of niet. Helaas vonden we daar niets, maar we hebben inmiddels wel kunnen uitsluiten dat Samuël in dat gebied zou zijn.

Dan is er nog een gebied dat we iets minder nauwkeurig hebben gescand, maar waar we wel een beeld van hebben hoe het er ongeveer uitziet. Het komt erop neer dat we een heel groot gedeelte van het meer al goed hebben kunnen bekijken.”

In het meer zijn nog twee gebieden waar de vrienden door gebrek aan tijd nog niet hebben kunnen zoeken. Er is echter wel een aannemelijke kans dat Samuël daar zou kunnen liggen. Voor het uitkammen van die gebieden heeft zich nu een team gemeld.

Nieuw team
“We hebben een nieuw aanbod gekregen van een team. Zij willen vier zoekhonden sturen, twee sonarboten en drie robots die op de sonarplekken kunnen kijken of daar iets ligt. Het is een professioneel team van zes mensen. Mocht het nodig zijn, dan staan er ook nog een aantal professionele duikers klaar.”

Grootste en laatste zoekactie
“Eerder maakten we gebruik van één sonarboot met één hond. Dit is dus een grote opschaling van wat we eerder hebben gedaan. Daarmee kunnen we deze laatste gebieden waar we nog onze vraagtekens bij hebben, afstrepen. Als Samuël daar niet ligt, is het tijd om de zoekactie stop te zetten. Toch is het goed om deze gebieden nog te bekijken, zodat we niet later denken: wat als hij daar had gelegen?”

Prijskaartje
“Er zit wel een prijskaartje aan”, vertellen de vrienden. “We moeten nog 10.000 euro ophalen om deze actie te bekostigen. Dat is een stevig bedrag, maar als je kijkt wat we allemaal voor dat bedrag kunnen doen, krijgen we er heel veel voor terug. We zijn er bijna.”

Oproep
Voor het bij elkaar krijgen van het bedrag voor de laatste zoekactie naar Samuël, zoeken de vrienden nog mensen die een bedrag zouden willen doneren. “Elke bijdrage is welkom, alle kleine beetjes zijn welkom.”

Klik hier om een donatie te geven voor de zoekactie.

Beste lezer,
Onze artikelen zijn gratis te lezen, zodat we laagdrempelig honderdduizenden christenen én niet-christenen kunnen bereiken met het goede nieuws. Help jij ons om dit te blijven doen? Met jouw partnerschap kunnen we direct meer mensen bemoedigen, en het evangelie verder verspreiden op plekken waar het normaal niet komt.

ZAAI JIJ MEE? Klik hier!

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Vorig artikel Evangelist Robby Dawkins doet dringende gebedsoproep voor ondergrondse kerk in Afghanistan: “Ze smeken om gebed”
Volgend artikel Groningse Vredekerk doopt 17 mensen: ‘Jezus is mijn Redder en Geneesheer’
1 reactie 1 reactie
  • CJ van der Horst schreef:
    16 augustus 2021 om 11:32

    Om wellicht eventuele verwarring weg te nemen – dit betreft volgens mij niet het Garda meer maar een ander meer ten noorden van Rome Lago di Bracciano
    Sterkte & zegen

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Populaire artikelen

“Bediening is niet alleen Bijbellezen en in tongen bidden”; Tom de Wal ziet schrijnend gebrek aan training van nieuwe generatie en pakte die handschoen zelf op
26 juni 2026
Cheyenne werd zwanger op haar veertiende “Ik dacht dat een baby mijn leegte zou vullen, maar dat kon alleen Jezus”
25 juni 2026
Partner van Gakpo getuigt na tragisch verlies van zoontje: “God gaf ons zo’n mooi signaal”
29 juni 2026
Iraans christelijk gezin in AZC Bergschenhoek: “Onze dochter wordt onder druk gezet om moslim te worden”
25 juni 2026

Vergelijkbare artikelen

Ans van de Vegte en Stephanie van der Horst 2
Nieuws

Stephanie van der Horst nieuwe directeur Family7

25 augustus 2022
Genderideologie
God in Nederland

Moeder smeekt hooggerechtshof rechten van ouders met betrekking tot opvoeding te beschermen

4 december 2023
Nieuws

Make Some Noise Kids lanceert nieuw Paaslied en videoclip: ‘Hij leeft, Hij overwon!’

1 april 2025
Nieuws

Mozaiek Worship met Kees Kraayenoord bij concerten Kari Jobe, Cody Carnes en Martin Smith

15 september 2023
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2024 Revive.nl
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Welkom terug!

Log in op uw account

Username or Email Address
Password

Wachtwoord vergeten?