Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn bladwijzers
© 2022 Revive.nl
Lezen: Hoop christelijke Republikeinen groeit: Alaska naar Trump, hertelling in Georgia
Delen
Log in
Aa
ReviveRevive
Aa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn bladwijzers
    • Voeg nieuw evenement toe
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
Revive > Nieuws > Hoop christelijke Republikeinen groeit: Alaska naar Trump, hertelling in Georgia
Nieuws

Hoop christelijke Republikeinen groeit: Alaska naar Trump, hertelling in Georgia

Dick van den Bos Gepubliceerd 12 november 2020
Delen
2 min leestijd
Trump
Delen

Bij het grootste deel van de (christelijke) Republikeinen in Amerika heerst nog altijd het vaste vertrouwen dat Trump de presidentsverkiezingen gaat winnen. De onverklaarbare vrije val die Trump in de prognoses maakte in cruciale staten en de procedure rondom de poststemmen, voedt de twijfel in het land of Biden de rechtmatige president is. Inmiddels heeft Trump zijn eerste succesje binnen: in Georgia komt er een hertelling.

Er is slechts een verschil van 0,28 procent tussen president Trump en Joe Biden in het huidige aantal stemmen. Staatssecretaris Brad Raffensperger, een Republikein, had al gezegd dat er een hertelling zou plaatsvinden, maar een volledige handmatige hertelling gaat nog een stap verder. “Omdat de marge zo klein is, is een volledige, handmatige hertelling in elke provincie nodig. Dit zal helpen het vertrouwen op te bouwen.”

Volledige hertelling
Deze volledige hertelling van de stemmen begint tegen het einde van deze week en zal naar verwachting tot 20 november duren. Nadat die resultaten zijn gecertificeerd, kan de verliezende campagne een hertelling van de machine aanvragen. Volgens de staatswet kunnen kandidaten een hertelling aanvragen als de winstmarge minder dan 0,5 procent is. Op basis van de huidige telling heeft Biden een voorsprong van 14.000 stemmen.

Woensdag werd ook bekend dat de staat Alaska definitief voor de Republikeinen is. Het levert drie kiesmannen op.

“Omdat de marge zo klein is, is een volledige, handmatige hertelling in elke provincie nodig.”

Mocht Georgia toch naar de republikeinen gaan, dan heeft Trump nog enkele staten nodig. Desondanks is het plan van de republikeinen om in minimaal vier extra ‘swing-staten’ op een hertelling af te koersen.

Ondertussen blijven veel voorgangers en christelijke leiders oproepen om te bidden voor deze race. Ondanks het feit dat een aanzienlijke groep christenen op Biden stemden, menen vooral orthodoxe christenen dat de identiteit van het oorspronkelijk christelijke Amerika op het spel staat.

Klik hier voor meer informatie.

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Dick van den Bos 12 november 2020
Deel dit artikel
Facebook TwitterEmail Print
Delen
Vorig artikel LetUsWorship Aanstaande zaterdag #LaatOnsAanbidden, aanbidding in openlucht Amersfoort
Volgend artikel Stadskerk Stadskerk helpt mensen telefonisch via ‘Stadskerklijn’: “Ze hebben behoefte aan gebed”
1 Comment 1 Comment
  • I. van Galen schreef:
    16 november 2020 om 21:19

    Het valt me de laatste tijd steeds meer op hoe christenen zich focussen op dingen die dat niet waard zijn. Op het gevaar af dat ik de woede van velen op de hals haal, wil ik toch het volgende kwijt. Evangeliseren in een park, mooi, prachtig, maar hoe ben je in het dagelijks leven? Ben je een echte NAASTE voor je naaste? Help je die mevrouw, wier fiets is omvallen en daardoor de boodschappen uit de tas zijn gerold of loop je snel door…. Geen tijd….? Of die oude man die niet zo snel meer over kan steken? Geef je hem de tijd in je auto of weet je niet hoe snel je hem voorbij moet rijden? En hoe ben je tegenover je buitenlandse buren, die nog maar nauwelijks Nederlands spreken? Is jouw gastvrijheid eigenlijk bij een ieder bekend?

    Wat denk je dat God van je gedrag vindt? Ooit eens de eigen instelling door Gods bril bekeken? Ik denk dat de meesten zich dood zouden schrikken of anders wel doodschamen.

    En dan de oproepen om Trump op de troon te krijgen. Degene die daarover geprofeteerd hebben zouden in de tijd van het oude testament gestenigd zijn. De volgers van Donald Trump laten zich verblinden en hangen een mens aan. Ook de leugens die Trump onophoudelijk verspreid heeft gecombineerd met zijn arrogantie zijn ten hemel schreiend. Bid liever dat Biden Jezus zal vinden. Deze man heeft tenminste nog de moed en nederigheid om echt te zijn.

    En wat te denken diegenen die zich denken te moeten ingraven in de complottheorie. Ook al is er honderd keer een complot, dan nog heeft God het laatste woord en wie van Christus is heeft helemaal NIKS!!!!! te vrezen.

    Zo ook degenen die zich met allerlei middeltjes tegen corona denken te moeten indekken: Paulus schreef al: het leven is mij Christus en het sterven is mij gewin. Of dacht je dat God vergat dat hij mensen op aarde heeft rondlopen met wie Hij een plan heeft…. Als Zijn plan met jouw leven er nog niet op zit, dan blijf je gewoon leven, of je nou wel of niet corona krijgt.

    Het wordt tijd dat christenen zich gaan gedragen zoals Jezus dat heeft bevolen. En dat we hem eer aan doen en als zout onze omgeving dorstig maken naar het Levend Water. Dat is hoe ik erover denk.

    Log in om te reageren

Geef een antwoord Reactie annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.

Blijf verbonden

7.5k Volgers Like
979 Abonnees Abonneren

Populaire artikelen

Voorganger Bert de Haan raakte zeven jaar geleden zijn bediening kwijt. “Ik zie hoe God herstelt en alle dingen nieuw maakt”
Waarom is tongentaal belangrijk en hoe ontvang je het?
Karl Noten beantwoordt lezersvraag: is lichamelijke oefening wel zo gezond en nuttig?
Good News Truck in Dordrecht
Man wordt op wonderbaarlijke wijze naar het podium getrokken van gospeltruck in Dordrecht: ‘Dit heb ik nodig’
//

Het is ons verlangen dat onze lezers ‘revived’ worden en Jezus nog meer liefhebben en Hem met passie zullen volgen.

ReviveRevive
Volg ons

© 2022 Revive.nl

  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Inschrijven!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit ons laatste nieuws, video's, podcasts etc..

Afmelden op elk gewenst moment.

Removed from reading list

Ongedaan maken
Welkom terug!

Log in op uw account

Account aanmaken Wachtwoord vergeten?