Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn bladwijzers
© 2022 Revive.nl
Lezen: Royal Business Community organiseert Business Check Up event 
Delen
Log in
Meldingen Toon meer
Laatste artikelen
Arleen Westerhof in de revive podcast
Gesprek met Arleen Westerhof: “Ik verlang niet terug naar het Malieveld, God doet nu iets compleet nieuws”
PREMIUM
Stein Versluis, portret 2023. Zittend op de bank met een plant op de achtergrond
Stein Versluis wordt als kind al door God gegrepen, ondanks zijn seculiere opvoeding
Geloof
Pieter Buitelaar zittend bij het bureau
Pieter blij met advies Raad van State rondom ‘homogenezing’: “Ik ervoer therapie als positief”
PREMIUM
Gebedsgenezing op Utrecht Centraal: pijn verdwijnt in Jezus’ Naam
God in Nederland
Dringend gebedsverzoek uit Jeruzalem
Nieuws
Aa
ReviveRevive
Aa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn bladwijzers
    • Voeg nieuw evenement toe
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
Revive > Nieuws > Royal Business Community organiseert Business Check Up event 
Nieuws

Royal Business Community organiseert Business Check Up event 

Dick van den Bos Gepubliceerd 24 januari 2023
Delen
5 min leestijd
Royal Business Community etentje
RBC
Delen

Iedere ondernemer wil dat zijn onderneming groeit en voorspoedig is, maar soms zijn er blokkades of is er zelfs krimp. Of staan we als ondernemer voor nieuwe kansen, maar wil je zekerheid dat je deze moet aanpakken. Tijd voor een geestelijke check up van je bedrijf of project! Op 28 januari a.s. organiseert Royal Business Community (RBC) een event waarin je als christen ondernemer leert ontdekken hoe je bedrijf of je project er geestelijk voorstaat door middel van een geestelijke business check up. Een must voor iedere christelijke ondernemer.

In de zakelijke wereld wordt gesproken over “due diligence”, waarin een bestaande onderneming, nieuwe overname of project van alle zijden van met name financiële, sociale en juridische kanten wordt doorgelicht. De meeste essentiële kant, de geestelijke kant, wordt hierin echter veelal niet meegenomen. 

Op dit event zal je als ondernemer aan de hand van twee essentiële tools: “Spiritual Due Diligence” en “Hemelse Rechtbankvoor bedrijven” worden meegenomen in het uitvoeren van een geestelijke business check up.

Hemelse rechtbanken voor bedrijven

Sven Leeuwestein zal spreken over de “Hemelse Rechtbanken” voor business en zowel de theorie behandelen als ervaringsvoorbeelden geven. Een essentiële tool om te ontdekken of je bedrijf goed is gepositioneerd om Gods zegen en gunst te ontvangen of dat er nog zaken zijn die eerst nog op orde gebracht moeten worden. 

Spiritual Due Dilligence

Spiritual Due Dilligence is een door Kingdom Initiatives (KI) ontwikkelde effectieve tool. Kingdom Initiatives is een Australische bediening om christen zakenmensen toe te rusten en heeft als visie “That all may prosper”. KI is inmiddels uitgegroeid tot een wereldwijde organisatie met impact in vele landen. Ook in Nederland zijn er inmiddels KI werkgroepen. 

“Als ik dit eerder had geweten had het me heel veel kopzorgen bespaard”

Het event

Het interactieve community event vindt plaats op zaterdag 28 januari a.s in het Dominion Centre in Amsterdam en zal om 10.00 uur starten en rond 17.00 eindigen. De dag zal worden ingevuld met onderwijs, een panelsessie, interactieve workshops, netwerkmogelijkheden en een goede lunch.

De kosten voor deze dag bedragen €30,-.

Verwacht resultaat!

Als je de uitkomst van deze APK voor je business gaat toepassen zal je onderneming (nog) gezonder en sterker worden. Gezonde bedrijven zijn nodig om Gods Koninkrijk in Nederland zichtbaar te maken en zo tot een zegen voor velen te kunnen zijn. Dit event is van groot belang voor iedere ondernemer. We nodigen iedere christen ondernemer van harte uit om hieraan deel te nemen.

Royal Business Community

Royal Business Community is een groeiende community van zakenmensen die gevormd, toegerust en uitgedaagd willen worden zodat hun business impact heeft en transformatie brengt en zo Gods koninkrijk zichtbaar wordt in de wereld. Ondernemers zijn bij uitstek geroepen om met hun business gehoor te geven aan de opdracht die Jezus ons gaf en de huidige samenleving te veranderen door natiën te transformeren en actief bij te dragen aan het laten doorbreken van Gods koninkrijk.

Een passie voor toename van Gods Koninkrijk in de zakenwereld bracht 4 zakenmannen in het voorjaar van 2020 bij elkaar om God te zoeken en samen te bidden om eventueel een nieuw initiatief te starten.

​Elke 2 weken kwamen Klaas-Jan Boer, David Rakers, Sander Vos en Dick Westerhof bij elkaar en zijn de visie, de missie en het DNA van RBC geleidelijk aan ontstaan. Eén ding was en is duidelijk: het is nu de tijd dat de zakenvrouwen en mannen getraind, empowered en verbonden worden voor de tijd waarin we nu leven.

Community

Inmiddels is de community van zakenmensen flink gegroeid en hebben er al diverse inspirerende events plaatsgevonden. Ook is er wekelijks een online “zakenstrijder” gebed waar met ondernemers wordt gebeden en gestreden. Iedere christen ondernemer met een passie om Gods glorie hier op aarde te zien groeien is hier van harte welkom.

Voor meer informatie en inschrijving voor het Business Check-up event check  www.royalbusiness.community

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Dick van den Bos 24 januari 2023
Deel dit artikel
Facebook TwitterEmail Print
Delen
Vorig artikel Richard Klomp Richard en Jannie delen hun lessen na dertig jaar voorgangerschap: “Het stond bol van wonderen, maar ook bij tegenslagen bleven we kijken naar Jezus”
Volgend artikel Pastor over ‘Seks voor het huwelijk-video’ van EO BEAM: “Dingen worden door elkaar gehaald”
Laat een reactie achter Laat een reactie achter

Geef een antwoord Reactie annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.

Blijf verbonden

7.5k Volgers Like
979 Abonnees Abonneren

Populaire artikelen

Voorganger Bert de Haan raakte zeven jaar geleden zijn bediening kwijt. “Ik zie hoe God herstelt en alle dingen nieuw maakt”
Tim Meijer: “Ik kan best eigenwijs zijn, maar ik heb mijn hele bedrijf overgeven aan God”
Frits Rouvoet en Annelies van Til zittend aan een tafeltje
Frits en Annelies staan symbool voor ‘out of the box’ denken in prostitutiewereld: “Hotels zijn blij dat we er zijn voor escortdames”
Karl Noten beantwoordt lezersvraag: is lichamelijke oefening wel zo gezond en nuttig?
//

Het is ons verlangen dat onze lezers ‘revived’ worden en Jezus nog meer liefhebben en Hem met passie zullen volgen.

ReviveRevive
Volg ons

© 2022 Revive.nl

  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Inschrijven!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit ons laatste nieuws, video's, podcasts etc..

Afmelden op elk gewenst moment.

Removed from reading list

Ongedaan maken
Welkom terug!

Log in op uw account

Account aanmaken Wachtwoord vergeten?