Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn bladwijzers
© 2022 Revive.nl
Lezen: Vicepresident Mike Pence bezoekt zwarte kerkleiders: “Kerk belangrijke plek om één te worden”
Delen
Log in
Aa
ReviveRevive
Aa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn bladwijzers
    • Voeg nieuw evenement toe
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
Revive > Nieuws > Vicepresident Mike Pence bezoekt zwarte kerkleiders: “Kerk belangrijke plek om één te worden”
Nieuws

Vicepresident Mike Pence bezoekt zwarte kerkleiders: “Kerk belangrijke plek om één te worden”

Dick van den Bos Gepubliceerd 8 juni 2020
Delen
3 min leestijd
Mike Pence
Delen

Terwijl Democratische politici en media in Amerika de moord op George Floyd in de schoenen van president Trump schuiven – en er op z’n minst van verdacht worden om deze situatie te gebruiken voor eigen politiek gewin – besloot vicepresident Mike Pence juist op bezoek te gaan bij zwarte kerkleiders in de staat Maryland. Dat meldt Christian Today.

De Amerikaanse vice-president ging vrijdag naar een kerk in Maryland, waar hij een groep zwarte voorgangers ontmoette. Pence zei daar dat de kerk een goede plek is om het ​​gesprek te beginnen over het helen van de raciale kloof in Amerika.

“Mijn gebed is dat wij als natie oren hebben om te horen – om naar elkaar te luisteren en harten te openen”, zei Pence. “Ik ben echt hier om te luisteren.”

“Mijn gebed is dat wij als natie oren hebben om te horen – om naar elkaar te luisteren en harten te openen.”

Hij werd vergezeld door bisschop Harry Jackson, senior pastoor van Hope Christian Church in Beltsville, waar de sessie plaatsvond. De bisschop noemde de dood van Floyd ‘bijna profetisch en symbolisch voor een tijd en seizoen waarin die verandering moest komen’.

“Zwarten en blanken kwamen samen om de burgerrechtenbeweging aan te spreken, en we vonden daarin een momentum. Ik denk dat we die in deze tijd ook zullen krijgen”, zei hij.

Genezen
Pence zei dat de regering zich nu richt op “hoe Amerika nu te genezen”, en voegde eraan toe dat de kerk een rol speelt in het proces.

“Er is na de tragische dood van George Floyd geen betere plaats om een ​​gesprek te beginnen, dan in de kerk”, zei hij. “De plek waar God aanbeden wordt”, zei hij. “Het is de bron van de kracht van onze natie, het is de bron van onze nationale eenheid. Alleen God brengt ons dichterbij elkaar.”

“Er is na de tragische dood van George Floyd geen betere plaats om een ​​gesprek te beginnen, dan in de kerk.”

Pence zei dat de beelden van de dood van Floyd, die viraal gingen, ‘het geweten’ van Amerika heeft geschokt en dat er werk moet worden gedaan om de ‘belemmeringen voor kansen’ die veel Afro-Amerikanen op achterstand brengen, te doorbreken.

“We tolereren geen geweld tegen een individu in dit land. We hebben geen tolerantie voor politiegeweld, en ook niet voor rellen op straat of voor plunderingen en vernietiging van eigendommen. Ook tolereren we geen geweld tegen onschuldige levens, zoals die van wetshandhavers”, zei hij.

Klik hier om het hele artikel te lezen.

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Dick van den Bos 8 juni 2020
Deel dit artikel
Facebook TwitterEmail Print
Delen
Vorig artikel break free worship Break Free Worship brengt eerste EP uit met Nederlandstalige worship
Volgend artikel Tom de Wal: “Toen Jezus aan mij verscheen, ontdekte ik dat Hij allerminst saai is”
Laat een reactie achter Laat een reactie achter

Geef een antwoord Reactie annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.

Blijf verbonden

7.5k Volgers Like
979 Abonnees Abonneren

Populaire artikelen

Voorganger Bert de Haan raakte zeven jaar geleden zijn bediening kwijt. “Ik zie hoe God herstelt en alle dingen nieuw maakt”
Waarom is tongentaal belangrijk en hoe ontvang je het?
Karl Noten beantwoordt lezersvraag: is lichamelijke oefening wel zo gezond en nuttig?
Good News Truck in Dordrecht
Man wordt op wonderbaarlijke wijze naar het podium getrokken van gospeltruck in Dordrecht: ‘Dit heb ik nodig’
//

Het is ons verlangen dat onze lezers ‘revived’ worden en Jezus nog meer liefhebben en Hem met passie zullen volgen.

ReviveRevive
Volg ons

© 2022 Revive.nl

  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Inschrijven!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit ons laatste nieuws, video's, podcasts etc..

Afmelden op elk gewenst moment.

Removed from reading list

Ongedaan maken
Welkom terug!

Log in op uw account

Account aanmaken Wachtwoord vergeten?